Knoocker otázky a odpovědi

1. Kolik místa potřebuji k bezproblémovému používání Knoockeru?

K bezproblémovému používání interaktivní stěny Knoocker potřebujete zhruba 3 metry čtvereční.

2. Je možné na přání vytvořit novou hru nebo kvíz?

Ano, cena je cca 13-30 000 Kč. Celková cena se odvíjí od typu grafiky a počtu úrovní. Vytvořit nový kvíz podle vašeho zadání stojí asi 2 000 Kč.

3. Může být na konstrukci či v systému Knoocker umístěno logo naší společnosti?

Samozřejmě, vaše logo můžeme umístit:

 • v dolní části přední stěny - cena 650 Kč
 • jako interaktivní prvek hry - cena 650 Kč
 • v nabídce her v horní části rozhraní - bezplatná služba
 • jako spořič obrazovky ve vašem počítači - bezplatná služba

4. Můžu Knoocker využívat v exteriérech?

Ano, projektor promítá jasný a ostrý obraz na stěnu i ve venkovním prostřední, nicméně doporučujeme umístit přístroj pod střechu (postačí párty stan) nebo plachtu o velikosti 3x3 m kvůli ochraně před deštěm a slunečními paprsky.

5. Jak funguje záruční a pozáruční servis?

Pokud by se stalo, že váš Knoocker nefunguje správně, vyřešíme všechny problémy přístupem přes internet (na dálku). V případě potřeby zašleme obratem nový kabel či jinou vadnou součást. Toto se ale prakticky nestává. Knoocker je uživatelsky jednoduché a intuitivní zařízení bez poruchovosti.

6. Je možné provozovat Knoocker přímo na stěně, bez pohyblivé konstrukce?

Ano, ale není to ideální volba vzhledem k vyšším nákladům a také časové náročnosti. Navíc přijdete o možnost přemisťovat Knoocker a využívat jej i v jiných prostorách či venku. Vytvoření této verze platformy Knoocker vyžaduje přípravu individuálního projektu a vrtání otvorů do stěny pro ukotvení ultrazvukových senzorů. Šířku a výšku obrazovky lze v tomto případě rozšířit až na 5 metrů.

7. Je možné dodat také oplocení?

Můžeme vyrobit oplocení stejné, jako děláme při stavbě vnitřních hřišť, tedy ze sítě, nebo i jakékoliv jiné, dle dohody. Můžeme také dodat plastový plůtek, set šesti kusů stojí asi 2 500 Kč.

8. Jak pevná je konstrukce Knoockeru? Je Knoocker odolný proti vnějším vlivům?

Pevný kovový rám a silné dřevovláknité MDF desky zaručují dlouhou životnost a bezpečnost použití. Knoocker je extrémně odolný proti poškození i vlhkosti (běžně funguje v aquaparcích).

9. Jaká je životnost lampy multimediálního projektoru?

V závislosti na provozním režimu projektoru a délce jeho používání je průměrná životnost lampy minimálně 2 roky (přibližně 5000 hodin). Nová lampa stojí přibližně 2 500 Kč.

10. Potřebuji pro používání Knoockeru tmavou místnost?

Ne nezbytně. Obraz zobrazený multimediálním projektorem je jasný a ostrý, zobrazuje vynikající kvalitu barev. Tím pádem jsou všechny aplikace Knoockeru viditelné i v jasně osvětlených místnostech. Kromě toho můžete Knoocker využít i venku, ale je dobré ho zakrýt párty stanem o velikosti 3x3 m.

11. Z čeho se skládá cena Knoockeru?

Cenu tvoří vysoce kvalitní konstrukce, nejnovější verze multimediálního projektoru a počítač. Jako průkopníci na trhu jsme jediní, kteří nabízí jedinečný a inovativní produkt založený na lokalizaci klepání zvuku míčku. Kromě hardwaru jsme především výrobci programu Knoocker s interaktivními hrami. Každý rok dostanete v rámci upgradu minimálně 2 nové hry zdarma.

12. Vyžaduje Knoocker náročný servis a dohled?

Knoocker je při používání opravdu velmi intuitivní a jednoduchý. Stisknutím dvou tlačítek na projektoru spustíte celý systém a během několika sekund můžete využívat všechny aplikace. Výběr her v menu je velmi jednoduchý, protože po skončení hry se automaticky vrátí do hlavní nabídky. Dokonce i malé dítě si bez problémů zvládne spustit hru. Nepotřebujete žádný dozor, žádného animátora. Manipulace s Knookerem je snadná, což z něj dělá unikátní a inovativní zařízení.

13. Jak velká je konstrukce Knoockeru?

 • 173 cm šířka
 • 211 cm výška
 • 60 cm hloubka - vzdálenost od stěny
 • 90 kg hmotnost (pohybuje se snadno po kolečkách)

14. Již mám „magic interactive floor”. Jaké jsou rozdíly mezi tímto produktem a Knoockerem?

 • při použití „magic interactive floor” se hráči často překrývají, a proto přerušují obraz, který se promítá shora
 • Knoocker nepotřebuje celodenní servis/dohled
 • „magic interactive floor” nejsou přemístitelné jako naše interaktivní stěna
 • „magic interactive floor” vyžaduje speciální montáž s úchyty nebo řetězy a odpovídající výšku stropu
 • „magic interactive floor” neposkytují tak atraktivní a impozantní obraz jako Knocker
 • „magic interactive floor” nejsou multimediální zařízení, takže na nich nemůžete dělat prezentace, sledovat pohádky či filmy, sportovní přenosy, brouzdat po internetu či k nim připojit herní konzoli
 • „magic interactive floor” jsou určeny jen dětem, zatímco Knoocker je pro všechny lidi mezi 4 a 104 lety
 • vyšší prodleva a menší přesnost „magic interactive floor” způsobují nízkou efektivitu použití a malou spokojenost uživatelů ve srovnání s Knoockerem
 • „magic interactive floor” nemohou být používány současně několika hráči - Knoocker zaručuje zábavu i pro 10 lidí najednou
 • interaktivní stěna Knoocker je nový výrobek na trhu a vyvolává mnohem více emocí než interaktivní podlaha

15. Může být zařízení přemístěno na jiné místo?

Samozřejmě. Knoocker má vestavěná kolečka, takže jej jednoduše přemístíte. Pro průjezd dveřmi lze také snížit držák projektoru.

16. Jaký je termín dodání?

Záleží na aktuálním počtu objednávek ve výrobě, ale běžně je to mezi 7-21 dny.

17. Mohou být hry či celý systém v češtině?

Celý systém samozřejmě můžeme lokalizovat do jakéhokoliv jazyka. Ve většině případů se však jedná o běžně užívaná a všeobecně známá slova jako „score” či „time”, nicméně za cca 1000 Kč lze jazyk her změnit. Celý systém běží na Windows, který bude v českém jazyce, hry jsou v angličtině.

Poptávkový formulář

© BabyKoutek Fun s.r.o.
Tvorba webu HexaDesign.cz logo HexaDesign s.r.o